Temel Bilgiler
  • Study in Italy

    İtalya'da Eğitim

İtalya’da Eğitim Hakkında Temel Bilgiler

İtalya'da eğitim almayı mı düşünüyorsunuz? Nerede eğitim almaya karar verirseniz verin, bu sayfada işinize yarayacak makaleleri bulabilirsiniz. Yalnız, sonraki adımlara da göz atın. Böylelikle, İtalya'daki eğitiminizin her adımı için hazırlıklı olabilirsiniz.
İtalya’da Bir Üniversiteye Başvuru Yapmak 851

İtalya’da Bir Üniversiteye Başvuru Yapmak

İtalya’da bir üniversiteye başvuru yapmak için ilk adım ilginizi çeken bir program bulmaktır. O programı bulduktan sonra, durumunuzun İtalya’da öğrenim görmek için uygun olduğundan emin olmak ve gerekli şartları öğrenmek için seçtiğiniz üniversitenin uluslararası ofisi ile irtibata geçiniz.   Kurumunuzun Uluslararası Ofisine sormanız gereken sorular:   Başvuru ne zaman sona eriyor? Hangi evraklara ihtiyacım var?

İtalya’da Öğrenim Görebileceğiniz 3 Konu Alanı 633

İtalya’da Öğrenim Görebileceğiniz 3 Konu Alanı

Eğer tam olarak ne okumak istediğini bilen öğrencilerdenseniz o zaman arama butonumuza tıklayarak İtalya’da sizin için en iyi öğretim programını bulacağınızdan eminiz! Ancak ne okumak istediğinden emin olmayan çok sayıda uluslararası öğrenci gibiyseniz o zaman yalnız değilsiniz. Hangi yoldan gideceği konusunda kararsız olmak aslında öğrenciler arasında çok yaygın bir durumdur. Size nereden başlayacağınız konusunda fikir vermek için İtalya’da ilgi çekici 3 alanı