Mercury Colleges

Mercury Colleges

Avustralya

1080 Görüntüleme

Mercury Koleji 50 yılı aşkın süredir sağladığı üstün eğitim standartları sayesinde edindiği yüksek itibarla öğrencilerine kapılarını açıyor.

 • Sidney’in tam kalbinde
 • Nitelikli, tutkulu ve arkadaş canlısı eğitmenler
 • Keyifli bir öğrenme ortamı sunar
 • Başarılı bir kariyer için yoğun eğitim sağlar
ADD TO MY FAVOURITES

Enstitü hakkında bilgi

 • Mercury Koleji Hakkında
 • Eğitim seçenekleri
 • Tesisler
 • Uyum Sağlama
 • Öğrenci desteği
 • Konaklama seçenekleri
 • Öğrenci Referansları
Mercury Koleji Hakkında

Mercury Koleji, kaliteli eğitim standartlarının gerektirdiklerinden daha fazlasını sunan bir Avustralya eğitim kurumudur.

Mercury Deneyimi

Mercury Koleji Avustralya’daki köklü geçmişi ile 50 yılı aşkın süredir öğrencilerine kapılarını açıyor. Yıllar içinde üstün eğitim standartları ile önemli bir itibar kazanan Kolej, sağladığı eğitim ve imkanları sayesinde öğrencilerin iş piyasasında ihtiyaç duyacakları becerilerle donatılmış olarak mezun olmalarını temin eder.

Kolej, ayrıcalıklı bir öğrenim ortamında gerçekleşen eğitsel ve kültürel alışveriş aracılığıyla öğrencilerin ilgilerini artırmayı hedefler.

Nitelikli Eğitmenler

Öğrenciler nitelikli, tutkulu ve arkadaş canlısı eğitmenlerden eğitim almanın avantajlarından yararlanır; farklı bireysel dil eğitimi ihtiyaçlarına sahip uluslararası öğrenciler eğitmenler tarafından ayrıca desteklenirler.

Tesisler

Mercury Koleji’nde kurslar öğrencilerin hem öğrenme isteklerini kamçılayacak hem de motivasyonlarını artıracak profesyonel bir öğrenim ortamında başarılı bir kariyere yönelik yoğun eğitim sunmak üzere tasarlanmıştır. Öğrencilere sunulan temel imkanlar arasında bilgisayarlar ve ücretsiz kablosuz internet erişimi, sağlık hizmetleri ve danışmanlık, konaklama ve öğle yemeği alanları konusunda destek bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen profili inceleyiniz.

Sınıflar

Sayısız ülkeden gelen öğrencileriyle Kolej sınıfları üretken ve rahat bir biçimde etkileşim kurulabilecek keyifli bir eğitim ortamı sunar.

Uyum Sağlama

Uluslararası öğrencilere, kolejdeki hayatlarına yüksek motivasyonla başlamalarına yardımcı olacak bir uyum sağlama eğitimi verilir.

Konum

Mercury Koleji Sidney şehrinin tam kalbinde; Opera Evi, Liman Köprüsü, Sidney Kraliyet Botanik Bahçeleri, Queen Victoria Binası ve bunun gibi önemli cazibe merkezlerine yakın bir konumda bulunur. Kampüse toplu taşıma ile ulaşım oldukça rahattır. Kolejin konumu Sidney’deki şehir hayatını deneyimlemek isteyen öğrenciler için mükemmeldir.

Öğrenci Referansları…

Eğitim seçenekleri
Tesisler
Uyum Sağlama
Öğrenci desteği
Konaklama seçenekleri
Öğrenci Referansları

Sonraki adıma geç

Mercury Colleges ile ilgili önemli bilgiler

Sayılarla öğrenci yaşamı

HARCAMALAR*
GENEL YAŞAM GİDERLERİ

A$18720

KAMPÜS KONAKLAMA

A$13000

*Gösterilen fiyat örnek amaçlıdır, lütfen üniversite ile iletişime geçin

CRICOS

Kurum kodu:00172B

Öğrenci yorumları

Bu universite icin hic yorum yok. İlk yorumu sen yaz.

Hangi bölümleri okuyabileceğinizi görün Mercury Colleges

Bir bölüm ara

Bir eğitim seviyesi seç*
Choose subject*

En fazla aranan bölümler Mercury Colleges

1
İşletme Yönetimi Araştırmaları
İşletme Yönetimi Araştırmaları