Genel Bakış

Fort Hays State Üniversitesi’nde (FHSU) İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL) Programı farklı bir eğitim deneyimi sunar. Merkez öğrencilerin samimi ve destekleyici bir eğitim ortamında dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri kazanmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

ESL Programı dünyanın her yerinden gelen uluslararası öğrencilere konuşma ve yazma İngilizcesinde akıcılık kazanmaları, İngilizce yeterlilik sınavlarını geçmeleri için yardımcı olur ve öğrencileri FHSU’da lisans veya yüksek lisans eğitimi için hazırlar.

Öğrenciler dinamik üniversite sınıflarında güçlü dil becerileri inşa etmeleri için yönlendirilir ve öğrencilere gramer ve sözcük bilgisi becerilerini pratik yapma fırsatı sunulur. ESL Programı personeli her zaman öğrencilere gereken dikkati, sabrı ve yardımı göstermektedir. Öğrencilere ayrıca kişiye özel dersler ve aksan azaltma Stratejisi ile sayısız grup tartışmasına katılma fırsatı sunulmaktadır.

Akademik deneyimlere ek olarak farklı kültürlere ev sahipliği yapan kampüs ve şehir, samimi ve güvenli bir toplulukta mükemmel bir kültürlere arası deneyim yaşamak için mükemmel bir ortam sunmaktadır.  Öğrenciler diğer kültürleri ve gelenekleri öğrenmenin ve bunlara kendi deneyimleri ile katkıda bulunmanın keyfini yaşacaktır.

Brosür indirmek için buraya tiklayin.