Genel Bakış

Bristol Üniversitesi 21. yüzyılda dünyanın ihtiyaçlarına ve alanlarına değinmek için bilginin sınırlarını zorlayan, günümüz global sorunlarına yanıt arayan, geleceğin liderlerini yetiştiren dünya çapında tanınmış bir üniversitedir.

Kendimizi hem her bilim alanında hem de bilimler arası gerçekleştirilen araştırmaları destekleyerek farklı alanlarında en yüksek seviyede akademik başarıya ulaşmaya adadık.

Öğrencilerimiz düşünce özgürlüğünü besleyen ve hem üniversitede geçirdikleri süre içerisinde hem de sonrasında tüm dünyada toplumun ihtiyaçlarını karşılamaları ve kişisel hedeflerine ulaşmaları için hazırlayan araştırmaya dayalı bir eğitimden faydalanmaktadır.

Size dünyanın önde gelen akademisyenleri ve sizinle aynı tutkuyu paylaşan diğer öğrencilerle birlikte tercih ettiğiniz konu üzerinde uzmanlaşma şansı veriyoruz. Araştırmalarımızla ve en iyi akademisyenlerle çalışarak dünya çapındaki ünümüzü sürekli olarak geliştiriyoruz. Lider bir üniversite olarak dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerimizle zengin ve heyecan verici bir uluslararası topluluk oluşturuyoruz.

Daha fazla bilgi mevcuttur

Bristol VIP’si Olun!

Size tam da ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi sunmak istiyoruz – Bristol VIP’yi oluşturma nedenimiz bu. Bu sizin kendi kişisel web sayfanız olup size Bristol hakkında en çok ilgi duyduğunuz bilgileri sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Böylece Bristol’da eğitimini almak istediğiniz konular, öğrencilerimize sunduğumuz destek veya şehir olarak Bristol ve çevresi hakkında bilgi almak istediğinizde, Bristol VIP size bu bilgileri hazır olduğunuz zaman sunabilir.

Daha fazla bilgi mevcuttur

Edit this page