Le Moyne Hakkında

Le Moyne Koleji sosyal bilimler ve fen bilimleri tabanlı kapsamlı programları ile Katolik ve Cizvit geleneğine uygun akademik mükemmellik için çaba gösteren çok yönlü bir eğitim topluluğudur. Odak noktası insanın bir bütün olarak eğitimi ve entelektüel yaşamın ayrılmaz parçaları olarak anlam ve değer arayışıdır.

Küçük sınıflar, dünya standartlarında bir fakülte tarafından sunulan farklı akademik eğitim imkanları, sıcak bir kampüs ortamı ve New York City, Boston ve Washington, D.C. gibi şehirlere yakınlık Le Moyne Koleji’nin uluslararası öğrenciler için mükemmel bir yaşam ve eğitim merkezi olma nedenlerinden sadece birkaçı.

Le Moyne eğitimi  ders kitaplarının ve sınıf tartışmalarının çok daha ötesine taşıyor. Yurtdışında eğitim fırsatları, iş başında eğitim projeleri ve stajyerlik ile öğrenciler farklı bakış açılarını, kültürleri ve kariyer olanaklarını tecrübe edebiliyor. Le Moyne uluslararası öğrencilere kampüs yaşamına entegre olmak için çeşitli yollar sunarken, aynı zamanda zengin kültürel geçmişlerini toplulukla paylaşmalarını sağlıyor.