Tutorium in Intensive English

EFL profili

Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri

335 Görüntüleme

The Tutorium in Intensive English, University of Illinois at Chicago aracılığıyla çevrimiçi Yabancı Dil Olarak İngilizce (ESL) programları sunar.

  • English USA üyeliği
  • Üstün dereceler ve profesyonel deneyime sahip eğitmenler
  • Üniversite ve Yüksekokul Yoğun İngilizce Programları üyesi
  • Kampüs içi konaklama imkânları
ADD TO MY FAVOURITES

Üniversite tarafından söylenen

Tutorium UIC

1978’de kurulan Tutorium in Intensive English, University of Illinois’in Şikago Kampüsü’ndeki uluslararası öğrencilere 30 yıldan uzun süredir hizmet veriyor. Tutorium’un Şikago University of Illinois bünyesinde sunduğu Yoğun İngilizce Programı, 2027 yılı Nisan ayına kadar geçerli İngilizce Eğitim Programları Akreditasyon Komisyonu (CEA) onayına sahip olup Üniversite ve Yüksekokul Yoğun İngilizce Programları (UCIEP) ve English USA gibi kurumların da üyesidir.

Kurumun sunduğu İngilizce eğitimi, anadili İngilizce olmayan kişilere akademik, mesleki, sosyal ve kişisel hedeflerine ulaşmaları için gereken becerileri kazandırıyor.

Tutorium’un öğretim kadrosu, ikinci dil olarak İngilizce öğretimi, uygulamalı dilbilimi veya ilgili başka bir alanda üstün derecelere sahip, deneyimli profesyonellerden oluşuyor. Eğitmenler, düzenli olarak yerel ve uluslararası konferanslar gibi mesleki gelişim etkinliklerine katılıyor, sunum ve atölye çalışmaları düzenliyor, mesleki eğitimlerini devam ettiriyor ve makaleler yayımlıyor. 

Şikago, öğrencilere sıcak bir ortam ve zengin bir kültür sunuyor. ABD’nin en büyük üçüncü şehri olan Şikago, dünyaca ünlü müzeler, caz ve blues müziğiyle meşhur renkli bir gece hayatı, birinci sınıf alışveriş ve finans merkezleri, plajlar ve göl kenarı aktivitelerinin yanında sayısız kültürel ve tarihsel cazibe unsuruna sahip.

Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı

Seviyeler ve sınıflar

TOEFL ve IELTS hazırlığı

Başvurular

Öğrenci desteği

Öğrenci yorumları

Bu üniversite için hiç yorum yok. İlk yorumu sen yaz.