Accademia Del Lusso

İtalya İtalya

1850 Görüntüleme

Accademia Del Lusso güçlü endüstri bağlantıları ve özgün eğitim deneyimi ile moda ve lüks sektörlerinde üst düzey eğitim sunmaktadır.

  • Milano’nun moda bölgesinin tam kalbinde yer alır
  • Tüm kurslarda uygulamalı atölyeler ve uzmanlar yer alır
  • Öğrenciler endüstri uzmanlarıyla yüz yüze görüşür
  • Valentino & Prada da dahil 150’den fazla şirkette staj
ADD TO MY FAVOURITES

Üniversite tarafından söylenen

Genel Bakış

Accademia del Lusso Milano’da yenilikçi ve yaratıcı üst düzey eğitim veren bir moda ve tasarım okuludur. 2005 yılında kuruluşundan bu yana, iş piyasasının talepleri – daima daha da spesifik mesleki profiller arayışında olan – ile moda, lüks ve yüksek kalitede ürünlerde büyük markalarla kariyerine başlamak isteyenlerin hedefleri arasında bir buluşma noktası olarak hareket etmiştir. Okulun ana lokasyonu sektörün gerçek profesyonelleri olarak çalışmak isteyen herkes için vazgeçilmez konumda olan Milano’nun Via Montenapoleon caddesinde yer alır.

Accademia del Lusso modadan pazarlamaya, marka yönetiminden moda tasarımına ve moda iletişimine kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren kilit profesyonel şahısları eğitirken, aynı zamanda iş dünyasıyla sürekli iletişimini de korumaktadır.

Öğretim Kalitesi

Accademia del Lusso’daki öğretim yöntemi birbiriyle yakından bağlantılı iki yol izleyen yenilikçi bir yaklaşıma dayanır: birisi teknik-yaratıcılık, ikincisi ise yönetim odaklıdır.

Accademia del Lusso’nun öğretim tarzı hepsi moda dünyasının farklı alanlarında başarıya ulaşmış olan ve kurs materyallerini düzenli olarak revize edip güncelleyen uzmanlar olan eğitmenlerinin ünü ve deneyiminden dolayı ayrıcalıklıdır. Bundan dolayı da okul sürekli güncel ve iş dünyasına uygun eğitim sunabilmektedir.

Accademia del Lusso’daki tüm eğitmenler moda, tasarım ve lüks sektörlerinde öne çıkan işletmelerde pozisyon sahibi çalışan profesyonellerdir. Eğitmenler iş dünyası ile ilgili ilk temas noktalarıdır, bu da özgün bir öğrenim ortamı sağlamakta ve öğrencilerin daima son teknik ve trendlerden haberdar olması anlamına gelmektedir. Öğrenciler diğer endüstri profesyonelleri ile yüz yüze görüşme ve sektörle ilgili önemli işletmeler ve markaları ziyaret etme fırsatlarını sık sık yakalayabilmektedir.

Uluslararası kalite

Accademia del Lusso’daki kursların uluslararası kalitesi üç temel yönden kendini gösterir: birincisi günümüzde iş dünyasının olmazsa olmaz dili olan İngilizce eğitim alma imkanı; ikincisi, enstitünün dünya çapında okul ve üniversitelerle olan bağlantıları; ve son olarak da bu kursların çok farklı milletlerden gelen öğrencilere açık olması. Bu özellikler bir araya geldiğinde öğrencilerin ilerideki kariyerlerinde nelerle karşılaşabileceklerinin kurgulayan gerçek anlamda çok uluslu bir ortam yaratmakta, bu da İtalya’da ve dünya çapında uluslararası iş dünyası şartlarında girecekleri rollere hazırlanmaları anlamına gelmektedir.

Eğitim seçenekleri

Nasıl başvurulur

Ortaklıklar

Konum

Konaklama seçenekleri

Kariyer desteği

Accademia Del Lusso ile ilgili önemli bilgiler

Sayılarla öğrenci yaşamı

HARCAMALAR*
YAŞAM MASRAFLARI
Kaynak: Study in Italy

€15,000

ORTALAMA ÖZEL KİRA TUTARI

€5,348

YILDA ORTALAMA ÖĞRENİM ÜCRETİ*

LİSANS

€16,900

YÜKSEK LİSANS

€23,900

*Gösterilen fiyat örnek amaçlıdır, lütfen üniversite ile iletişime geçin

Öğrenci yorumları

Bu universite icin hic yorum yok. İlk yorumu sen yaz.

Hangi bölümleri okuyabileceğinizi görün Accademia Del Lusso

Bir bölüm ara

Bir eğitim seviyesi seç*
Bölüm seç*

En fazla aranan bölümler Accademia Del Lusso

1
Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım
Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım
2
İşletme ve Yönetim Çalışmaları
İşletme ve Yönetim Çalışmaları
3
Sosyal Calışmalar ve Medya
Sosyal Calışmalar ve Medya