La Trobe University

Hukuk ve Kriminoloji

Avustralya Avustralya

18952 Görüntüleme

TIMES SIRALAMASI: 301

La Trobe Hukuk Fakültesi'ndeki öğrenciler küresel bir bakış açısı kazanmakta, açık kapı politikasından ve pratik deneyimlerden faydalanmaktadır.

  • Hukuk Çalışmaları konusunda dünya standartlarında araştırma
  • Çeşitli deneyimsel öğrenme fırsatları sunar
  • Sosyolegal ve disiplinlerarası araştırmaları bilfiil destekler
  • Deneyimli ve yüksek nitelikli dünya standartlarında personel
ADD TO MY FAVOURITES

Üniversite hakkında bilgi

Genel Bakış

La Trobe Hukuk Okulu, öğrencilere sosyal adalet ve disiplinler arası incelemeye güçlü bir şekilde bağlı yenilikçi, kaliteli bir hukuk eğitimi sunmaktadır. La Trobe Üniversitesi bünyesindeki fakültede öğrenciler, kapsamlı bir öğretim deneyimine sahip yerel ve uluslararası personelin yardımıyla küresel bir bakış açısı ile donatılmış olacak ve açık kapı politikasından ve pratik deneyime verilen ciddi önemden faydalanacaklardır.

Yaklaşık 50 yıldır Avustralya'nın öncü üniversitelerinden biri olan Üniversite, güçlü mesleki katılım geleneği ile öğrencileri teşvik etmektedir. Fakültenin akademik kadrosu, ticaret hukuku ve vergilendirme, ceza hukuku ve adalet ve aile hukuku dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda uzman araştırmalar yürütmektedir. Fakültenin uzmanlığı, öğrencilere yasal uygulamalar, kamu politikası ve hukuk reformu ile ilgili güncel konular hakkında ışık tutmaktadır.

Karma Öğrenme

Karma öğrenme, yüz yüze ve çevrimiçi öğrenimin bir karışımıdır. Yüz yüze öğrenme deneyiminin çevrimiçi öğrenme deneyimi ile dikkatli ve yenilikçi bir şekilde bütünleştirilmesini içermektedir. Odak noktası, öğretmenler, öğrenciler ve amaçlanan öğrenim sonuçlarının elde edilmesine yardımcı kaynaklar arasındaki etkileşimlere dayanmaktadır.

La Trobe Hukuk Öğrencileri Derneği (LSA)

Öğrenciler için her yıl birçok konferansın yanı sıra sosyal organizasyonlar, eğitim ve kariyer etkinlikleri düzenlemektedir. LSA ayrıca her yıl hukuk öğrencileri için çeşitli çevrimiçi kaynaklar yayınlamaktadır.

Öğrenci Öğrenimi

Öğrenci Öğrenim Birimi, anadili İngilizce olmayan bir kökenden gelenler de dahil olmak üzere, tüm öğrencilerin programlarında başarılı olmaları için gerekli üst düzey akademik konuşma, yazma, okuma ve matematiksel becerilerini geliştirmelerine yardımcı araçlara erişimlerini sağlamayı hedeflemektedir.

Stajlar ve Yerleştirmeler

  • Klinik Hukuk Eğitimi

La Trobe Hukuk Fakültesi, sosyal adalet ve öğrencilerine hukuksal deneyimler sunmak, onların hukuk teorisi anlayışlarını zenginleştirmek, uygulamada hukukun gerçeklerini öğretmek ve akademik itibar kazandırmak konularında güçlü bir kararlılığa sahiptir.

  • Stajlar

La Trobe Hukuk Fakültesi, öğrencilerin Victoria eyaletinde, eyaletler arası veya denizaşırı ülkelerde yasal bir yerleştirme organize etmelerine ve akademik itibar kazanmalarına olanak sağlayan bir staj konusu sunmaktadır.

Buradan daha fazla bilgi edinin

Araştırma

La Trobe, ERA 2015-2016 değerlendirmesine göre, Hukuk ve Hukuk Çalışmaları alanlarında araştırma için "dünya standartlarında" olarak derecelendirilmiştir. Bunun nedeni, La Trobe Hukuk Fakültesi’nin toplum üzerinde önemli etkisi olan araştırma sonuçlarını sunmaya odaklı ve yenilikçi bir araştırma merkezi olmasıdır. Fakülte, özel, kamu ve kar amacı gütmeyen sektörler için etkili sonuçlar veren sosyo-legal ve disiplinler arası araştırmaları aktif olarak teşvik etmektedir.

La Trobe Hukuk Fakültesi’nin araştırmada güçlü temel alanları Adalete Erişim, İnsan Hakları ve Uluslararası Hukuk, Hukuk ve Toplum konularıdır. La Trobe Hukuk Fakültesi personeli, Law in Context ve Global Change de dahil olmak üzere hukuk camiasının bilgi birikimini ilerleten uluslararası çapta tanınmış akademik dergileri düzenlemektedir.

Eğitim seçenekleri

Gerekli İngilizce Puanı

Minimum IELTS puanı

Yüksek lisans

6.5

Lisans

6.0

Minimum TOEFL IBT

Yüksek lisans

79

Lisans

64

Size en yakın IELTS sınav merkezini ve sınav tarihlerini arayın

Seçtiğiniz bölüme bağlı olarak farklı IELTS koşulları olabilir.

La Trobe University ile ilgili önemli bilgiler

Sıralamalar

Hotcourses Diversity Index (Bu nedir?)

ÇEŞİTLİLİK ENDEKSİ

Bu üniversitede 107 uluslararası milletten öğrenci eğitim görüyor

EVİNDE HİSSET ENDEKSİ

0.23% Türkiye’den gelen öğrenciler

Times Higher Education World University Rankings 2018-2019
Kaynak: THE

301

GENEL PUAN

44%

ÖĞRETİM

25.2%

ULUSLARARASI GÖRÜNÜM

81.7%

Yenilik ve Gelişim

54.1%

ARAŞTIRMA

32.5%

Referans

65.4%
QS World University Rankings 2018-2019
Kaynak: QS

397

Academic Ranking of World Universities 2018
Kaynak: ARWU

301

Sayılarla öğrenci yaşamı

HARCAMALAR*
YAŞAM MASRAFLARI

A$20,290

KAMPÜS KONAKLAMA

A$10,950

YILDA ORTALAMA ÖĞRENİM ÜCRETİ*

LİSANS

A$33,880

YÜKSEK LİSANS

A$36,040

MESLEKİ

A$30020

*Gösterilen fiyat örnek amaçlıdır, lütfen üniversite ile iletişime geçin

CRICOS

Kurum kodu:00115M

Hangi bölümleri okuyabileceğinizi görün La Trobe University

Bir bölüm ara

Bir eğitim seviyesi seç*
Bölüm seç*