The College of New Jersey

Apply     Visit     Give     |     Alumni     Parents     Offices     TCNJ Today     

Eğitim Merkezi Hakkında

The College of New Jersey'deki (TCNJ) İngilizce Programları Yürüten Amerikan Dili ve Kültürü Merkezi (CALC) uluslararası öğrencileri eğitmekte ve İngilizce dil becerilerini geliştirmektedir. Merkez, öğrenimi, İngilizce becerilerini, Amerikan kültürünü ve yaşam tarzını harmanlayarak verdiği öğrenci dostu İngilizce dil kurslarıyla gurur duymaktadır. Öğrencileri gelecekteki çalışmalarına ve kariyerine hazırlamaktadır.

Enstitü, öğrencileri ABD'deki tam zamanlı bir yüksek öğretim derecesinde başarılı olmaya hazırlamaktadır. Ayrıca Yüksekokula Hazırlık Akademisi, uluslararası lise öğrencilerinin akademik İngilizce'ye başlamasını ve kısa bir süre için yüksekokula hazırlık eğitimi almasını sağlamaktadır. Enstitü ve Akademi öğrencilerine tamamlama belgeleri verilmektedir.

TCNJ, U.S. News & World Report tarafından ABD’nin kuzey bölgesinde devlet destekli yüksek lisans eğitimi veren okullar arasında 1. sıraya yerleştirilmiş ve Barron’s Profiles of American Colleges tarafından ülkedeki “en rekabetçi” yükseköğrenim kurumlarından biri unvanını almaya hak kazanmıştır.

 

Konum

TCNJ’nin Georgian Colonial kampüsü New Jersey eyaletinin Ewing kasabasında bulunur. Bu kampüsten New York City (trenle bir saat), Philadelphia, Pennsylvania (trenle 45 dakika) eyaletlerine ve plajlara (otomobille 1 saat) ulaşım kolaydır. New Jersey, partileri ve doğayı seven insanlara yönelik çok sayıda eğlence ve çeşitli etkinlikler sunar. Ewing kasabası, öğrenim görmek için oldukça sakin ve harika bir çevreye sahip olan bir şehirde bulunur. Oldukça güvenli olan TCNJ kampüsü içerisinde 2 tane göl vardır. Bu kampüs aynı zamanda The Princeton Review tarafından ABD’deki en güzel kampüslerden biri unvanını almaya hak kazanmıştır.

Top