Avustralya ile ilgili uluslararası öğrenci haberleri

Avustralya ile ilgili en son haberler, potansiyel ve mevcut uluslararası öğrenciler için ipuçları ile eğitim yolculuğunuzda sizi bilgilendirir.

Güncel Haberler

SON GÜNCELLEMELER

 • 19 EKIM 2020

  Kısa süre önce uluslararası öğrencilerin ilgi ve esenliğine odaklanan yeni bir organizasyon başlatıldı. Öğrenci Gelişimi İçin Küresel İttifak, amaçlarının özellikle Covid-19 salgını bağlamında olumlu öğrenci sonuçları sağlamak olduğunu belirtiyor.

  COVID-19 YURT DIŞI EĞITIM YURTDIŞINDA EĞITIM
 • 14 EKIM 2020

  Avustralya'daki Northern Territory eyalet hükümeti, Singapur'dan Darwin'e 70 uluslararası öğrenciyi getiren bir pilot programın bu ay başlayacağını duyurdu. Öğrenciler, karantina dahil olmak üzere sağlık ve güvenlik düzenlemelerine sıkı sıkıya bağlı olan güvenli bir koridorun parçası olacaklar.

  AVUSTRALYA'DA EGITIM AVUSTRALYA AVUSTRALYA ÜNIVERSITELERI
 • 10 EKIM 2020

  StuDocu tarafından, özellikle kurumların derecelendirilmesinde öğrencilerin deneyimlerine odaklanan dünya üniversiteleri için yeni bir sıralama tablosu yayınlandı. 2020 sıralaması, dünya çapında 1.500 üniversiteden 100.000 öğrenciyi içeriyordu.

 • 10 EKIM 2020

  Avustralya hükümeti, Alt Sınıf 485 Geçici Mezun Vizesinde ayarlamalar yapmıştır. Bu düzenleme, vizeyi Avustralya dışında alabilmeyi içerir ve öğrencilerin 485 vizesine başvurmadan 6 ay önce öğrenci vizesine sahip olmaları gerekmez.

  AVUSTRALYA AVUSTRALYA ÖĞRENCI VIZESI AVUSTRALYA EGITIM
 • 18 AĞUSTOS 2020

  Yeni Zelanda'da okuyan uluslararası öğrenciler, eğitimlerine devam etmeyi planlıyorlarsa ve şu anda programlarını tamamlamamışlarsa, yaz aylarında ülkede kalmak zorunda kalabilir. Ülkelerine geri dönüşler öğrenciler için zor olabilir.

  YURTDIŞI EĞITIM AUSTRALIA