Birleşik Krallık ile ilgili uluslararası öğrenci haberleri

Birleşik Krallık ile ilgili en son haberler, potansiyel ve mevcut uluslararası öğrenciler için ipuçları ile eğitim yolculuğunuzda sizi bilgilendirir.

Güncel Haberler

lupdribble SON GÜNCELLEMELER

 • 13 TEMMUZ 2021

  Eğitim sağlayıcısı Navitas tarafından yakın zamanda yapılan bir anket, öğrencilerin birden fazla eğitim hedefini düşünmeye ve mümkünse çalışmalarına online olarak başlamaya giderek daha fazla teşvik edildiğini göstermiştir. Bir yedekleme planına sahip olmak, özellikle pandeminin neden olduğu belirsizlik bağlamında çok önemli kabul ediliyor.

  YURTDIŞI EĞITIM YURTDIŞI ÜNIVERSITE YURT DIŞI EĞITIM
 • 12 EYLÜL 2021

  IDP Connect anketine katılan 4.000 uluslararası öğrencinin yarısından fazlası her iki dozda da Covid aşısı aldıklarını söylüyor. Yüzde 36'sı da mümkün olan en kısa sürede aşı olmaya istekli olduklarını ifade etti.

  COVID-19 QS ANKETI YURT DIŞI EĞITIM
 • 12 EYLÜL 2021

  Bir QS anketine katılanların yarısından fazlası, üniversitelerin öğrencilerin kampüse girmesine izin vermeden önce aşı pasaportu istemeleri gerektiğini düşünüyor. Bu ankete 3.853 aday ve mevcut uluslararası öğrenci katılmıştır.

  COVID-19 YURTDIŞI EĞITIM QS ANKETI
 • 12 EYLÜL 2021

  Dünyanın en iyi üniversitelerinden mezun olan öğrenciler, uluslararası mezunların iş teklifi olmadan Birleşik Krallık'a taşınmasına izin verebilecek yeni bir Birleşik Krallık "Yüksek Potansiyel" programına hak kazanabilirler.

  INGILTERE ÇALIŞMA VIZESI DÜNYANIN EN IYI ÜNIVERSITELERI BIRLEŞIK KRALLIK
 • 17 TEMMUZ 2021

  Bazı önde gelen İngiltere üniversiteleri, kırmızı liste ülkelerinden gelen öğrenciler için otel karantinası masraflarına yardımcı olmayı kabul etti. Örneğin Royal Holloway, University of London, uygun öğrencilere karantina masrafları için GSYİH 1.500'e kadar ve Covid testleri için GSYİH 150'ye kadar geri ödeme yapacak.

  INGILTERE ÜNIVERSITELERI INGILTERE BIRLEŞIK KRALLIK ÜNIVERSITELERI
 • 17 TEMMUZ 2021

  İngiliz üniversiteleri, Hintli öğrencilerden gelen başvuru sayısında geçen yıla göre yüzde 30'luk bir artış gördü. Bunun İngiltere'nin yeni mezun rotasının bir sonucu olabileceği ileri sürülmektedir.

  INGILTERE ÜNIVERSITELERI INGILTERE ÖĞRENCI VIZESI