Biz Kimiz

Hotcourses Turkey, IDP Connect'te, uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarına hizmet eden, 11 uluslararası siteden biridir. IDP Education'ın bir bölümü olan IDP Connect, dünyanın en kapsamlı arama - karşılaştırma web sitelerini kurmuştur. Kendini işine adamış ekiplerimiz; Sidney, Chennai, Delhi, Londra ve Boston dahil olmak üzere dünyanın farklı yerlerindeki çeşitli ofislerde bulunmaktadır.

Hotcourses Turkey, Uluslararası öğrencilerin, yurt dışı eğitim araştırma yolculuklarının her adımında, özel tavsiye ve rehberlikle mükemmel bölümü ve üniversiteyi bulmalarına yardımcı olmaktadır.

Hotcourses Turkey olarak, 67 ülkede 2.700'den fazla yüksek öğretim kurumuna ve 250.000'den fazla bölüme ev sahipliği yapıyoruz.

Aday öğrenciler, kendileri için doğru bölümü bulmak üzere, gelişmiş filtreleme ve kurs eşleştirme araçlarımızı kullanabilmektedir. Bu, hangi eğitim kurumuna başvurulacağınızı daha iyi anlamak için, IELTS puanlarının ve notlarının üniversiteye giriş koşullarıyla karşılaştırılmasını da kapsar. Tüm bunlar; prospektüsler, öğrenci incelemeleri, uluslararası haberler ve çok çeşitli makalelerle birleştirildiğinde, uluslararası öğrencilerin yurt dışındaki eğitim planları hakkında bilinçli bir karar vermelerini sağlar.

Takım

Ürün

Madhan
Madhan Kumar
Kıdemli Ürün Yöneticisi

Madhan, ürünlerimizin kullanıcıları memnun etmesi ve ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan ürün stratejisiyle ilgilenir.

Prem
Prem Pradeep
Ürün Yöneticisi

Prem, kullanıcı deneyimini yönetir ve sitenin kullanıcılar için kişiselleştirilmesini sağlar.

Satış

Kelly
Ed Kelly
Müşteri Ortaklıkları Başkanı (Uluslararası)

Ed, üniversite ortaklarımızın pazarlama, işe alma ve veri çözümleri yoluyla öğrencileri işe alma, hedeflerini büyütmelerine ve çeşitlendirmelerine yardımcı olur.

Christine
Christine Wach
Müşteri Ortaklıkları Direktörü (Kanada)

Christine; sitenin Kanada'daki stratejik ortaklıkları ve müşterileriyle ilgileniyor.

Pazarlama

Hien Bach
Uluslararası Pazarlama Lideri

Hien, Hotcourses International portföyünde pazarlama, performans ve site içeriği yönetir.

Esen Kerçin
Pazarlama Yöneticisi

Esen, Hotcourses Turkey'de tüm pazarlama işleriyle ilgilenir.

İçerik

Leyla Ozluoglu
İçerik Yöneticisi

Hotcourses Turkey ve sosyal medya için içerik yazıyor ve geliştiriyor.

One of the best 100msl

En İyilerden Biri

Hotcourses, 2012 yılında The Sunday Times'ın Çalışılacak En İyi Şirketler sıralamasında ilk 100’e girmiştir. Liste, çalışanların müdürleriyle nasıl anlaştığından şirketin çevreye olan katkılarına kadar pek çok faktör dikkate alınarak 828 şirketteki 246,000 çalışan tarafından belirlenmiştir. Böyle prestijli bir rekabette yer almaktan ötürü gurur duymakta ve ileride de performansımızı üst seviyelerde devam ettirmeyi dilemekteyiz.

ABCE accredited abc

ABCE Onaylı

Hotcourses.com websitesinin trafiği bağımsız olarak Birleşik Krallık’ın internet trafik standartları birimi,ABCe, tarafından denetlenmektedir.

Endüstri standartları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için www.abc.org.uk

abc

İletişime geç