AVRUPA BÖLGESİNDE EĞİTİM

  • *Göre ara
Ingiltere'de Egitim

İngiltere'de Eğitim

Neden İngiltere'de Eğitim?

İngiltere, köklü kültürel mirası ve kozmopolit yapısı ile yurtdışı eğitim için en gözde ülkeler arasında yer alıyor. İngiltere’nin yüksek eğitim kalitesi, kariyer hedeflerinizi genişletmeye yönelik mükemmel fırsatlar vaad ediyor. Dünyadaki en eski ve deneyimli üniversite sistemine ev sahipliği yapmasının yanı sıra modern kaynakları ile gurur duyan ülke, her yıl yurtdışından gelen yaklaşık 240.000 öğrenciye kapılarını açıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ
Irlanda'da Egitim

İrlanda'da Eğitim

Neden İrlanda'da Eğitim?

İrlanda'nın kültürel zenginliği, olağanüstü manzaraları ve insanlarının samimiliği dünyanın her tarafında bilinmektedir. İrlanda'nın yerleşik üretken edebiyatını çekici bulduğu için yurtdışından kalkıp gelen bilim adamlarına kucak açmak İrlanda'nın eski geleneklerinden biri; aşk ve doğaya dürüst bir övgü, işte İrlanda... Her yıl artan sayıda uluslararası öğrenci hayallerini gerçekleştirmek için İrlanda'yı seçmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ
Hollanda'da Egitim

Hollanda'da Eğitim

Neden Hollanda'da Eğitim?

Eşsiz bir coğrafi konuma sahip olan Hollanda, Avrupa’ya açılan önemli bir kapı olmakla beraber ticaret ve uluslararası politika merkezi görevine de sahiptir. Türk öğrenciler için cana yakın olmalarıyla dikkat çeken çok kültürlü bu ülke, maliyet olarak uygun eğitim imkanları ve İngilizce program seçenekleri sunuyor. Hollanda’nın etkileşimli eğitim sistemine sahip oluşu ve takım çalışmalarına odaklanıyor olması, farklı altyapılardan gelmiş öğrencilere kolaylık sunuyor.

DAHA FAZLA BİLGİ
Isvec'te Egitim

İsveç'te Eğitim

Neden İsveç'te Eğitim?

Dünyanın en çağdaş uluslarından biri olan İsveç, doğa güzelliğinin yanı sıra doğal vahşi hayatı ile de dikkat çekiyor. Ülkenin en önemli özelliklerinden birisi de düşünce özgürlüğü konusunda önde gelen toplumlardan biri olması. İsveç birçok başarılı uluslararası oluşumun doğum yeri ve en itibarlı edebiyat ödülü olarak bilinen Nobel Ödülleri’nin ana vatanı. Eğitim standartları açısından dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer alan İsveç, size yarışmacı bir ortamda özgür düşünmeye, bireysel araştırmaya ve bilginizi arttırmaya çağırıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ
Study in the Italy

İtalya'da Eğitim

Neden İtalya'da Eğitim?

İtalya’da dünyanın en eski üniversitelerinden bazılarını, en ünlü mucitleri ve en ikonik mimari unsurları görebilirsiniz - bu da İtalya’yı, hevesli öğrencilerin ilham alabileceği bir yer yapar. İtalya aynı zamanda Bologna süreci - ülkenin yüksek öğrenimdeki gurur kaynağının kanıtı - aracılığıyla Avrupa genelinde standart bir üniversite eğitiminin geliştirilmesi konusunda önemli bir yere sahiptir.

DAHA FAZLA BİLGİ
Study in germany

Almanya'da Eğitim

Neden Almanya'da Eğitim?

Öğrenim harcının olmadığı/çok az olduğu, dünyanın önde gelen üniversitelerine ev sahipliği yapan Almanya, kısa zamanda uluslararası öğrenciler arasında öğrenim amaçlı olarak en çok tercih edilen ülkelerden biri olmuştur. Aynı zamanda çok sayıda çokuluslu şirkete de ev sahipliği yapmakta ve dinamik, kültürel ve tatmin edici bir öğrenim deneyimi sunmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ
Study in france

Fransa'da Eğitim

Neden Fransa'da Eğitim?

Fransa’nın, mutfağı, romantik dili ve sanatsal kültürel mirasıyla dünya genelindeki öğrencileri cezbeden ve öğrenim amaçlı en çok tercih edilen ülkelerden biri olması hiç şaşırtıcı değildir. Fransa eğitim konusunda oldukça iddialıdır ve işletme okullarıyla ve araştırma alanındaki güçlü özellikleriyle tanınmaktadır. Ayrıca Fransız devlet üniversitelerinde öğrenim harçları oldukça makuldür.

DAHA FAZLA BİLGİ