University of South Wales

Birleşik Krallık

12395 Görüntüleme

TIMES SIRALAMASI: 601

University of South Wales, uluslararası öğrencilere hazırlıktan doktoraya (PhD) kadar her seviyede 500’den fazla program sunuyor.

  • USW: İngiltere’nin lider yükseköğrenim kurumlarından biri
  • Cardiff, Pontypridd ve Newport’da kampüsler
  • Yurt dışından birçok üniversiteyle iş birliği
  • Son teknoloji tesislere 160 milyon GBP’nin üzerinde yatırım
ADD TO MY FAVOURITES

Üniversite hakkında bilgi

USW Hakkında

İngiltere’nin en büyük üniversitelerinden biri ve Galler’in en büyüğü olan University of South Wales  (USW), öğrencilerine mükemmel fırsatlar ve parlak bir gelecek vadediyor. University of South Wales’in programlarına katılma deneyimi, bir akademik derece sahibi olmaktan çok daha fazlası. Öğrenciler sınıf içi ve dışında hem mesleki hem de kişisel potansiyellerini gerçekleştiriyorlar.

İstihdam edilebilirliğe odaklı USW’de her şey, öğrencilerin istedikleri mesleğe kavuşmalarına yönelik. Programları, iş hayatında önemli rol oynayan yeni beceriler geliştirmeye yönelik tasarlanan USW’de öğretim tarzı ve içeriği de gerçek dünyanın ihtiyaçlarını yansıtıyor. Tüm bunlar, genellikle akademik program çerçevesinde, gerçek deneyimler edinmeye yönelik yapılan istihdam edilebilirlik planları ile iş kurulum desteği ve fırsatlarıyla desteklenmektedir.

USW, milyonlarca Poundluk yatırım yaptığı, en iyi tesis ve destek hizmetleri sayesinde tüm bu fırsatları sunabilmektedir. Eğitim aracı olarak simülasyon kullanımında öncü olan üniversitede öğrenciler, sektördeki iş yerleriyle aynı donanım ve uygulamaları bulabilecekleri, gerçek bir iş ortamına benzer ortamlarda çalışarak meslekleri hakkında daha derin bilgi sahibi olur. Bu yaklaşım sayesinde öğrencilerin iş ortamına hazır olmaları ve başarıyı getirecek özgüveni kazanmaları sağlanır.

Sektör ve işletmelerle güçlü bağlara sahip üniversitenin büyüklüğü, Hazırlıktan doktoraya (PhD) kadar her seviyede olağanüstü geniş bir alan ve program yelpazesi sunulmasına olanak sağlamaktadır. Üniversite aynı zamanda akademik programlarını desteklemek ve iş deneyimi fırsatları sunmak için Microsoft, British Airways ve BBC gibi dünya liderleriyle iş birliği yapmaktadır.

Üniversite ayrıca, öğrencilerin aldıkları eğitimin her daim mesleki standartlara uygunlun ve gerçek dünya geçerli olduğundan emin olmak için çeşitli meslek örgütleriyle birlikte çalışmalar yürütmektedir. Akademik programlar çerçevesinde verilen derslerin çoğu, ACCA, BCS, CIPS, BPS, the Skillset Media Academy Wales, the Institute of Fire Safety Engineers, - RICS ve CILEC’in (dünyanın önde gelen film ve televizyon okullarını çatısı altında toplayan birlik) gibi, alanlarında uzman meslek örgüt ve kuruluşlarınca içeriklerinin sektör standartlarına uygunluğunu kanıtlayan akreditasyonlara sahiptir. Bu akreditasyonlar aynı zamanda, USW öğrencilerinin bir diplomadan çok daha fazlasıyla, mülakatlarda işverenleri etkileyecek beceri, bilgi ve tavırlarla mezun olacakları anlamına gelir.

University of South Wales’de öğrenciler, boyunca sayısız fırsat ve her an arkalarında olacak, ödüllü destek hizmetlerinden faydalanırlar.

USW, lider işverenlerle yaptığı işbirlikleriyle de tanınmaktadır. Bu işbirlikleri, USW öğrencilerinin %94’ünün mezuniyetlerini takip eden ilk altı ayda bir işe yerleşmelerinin ya da öğrenimlerine daha ileri akademik basamaklarda devam etmelerinin sayısız nedeninden yalnızca biridir.

Hızlı Bağlantı:

Konum

Tesisler

Eğitim deneyimi

Nasıl başvurulur?

Ücretler ve Burslar

Konaklama seçenekleri

Gerekli İngilizce Puanı

Minimum IELTS puanı

YÜKSEK LİSANS

6.5

LİSANS

6.0

Size en yakın IELTS sınav merkezini ve sınav tarihlerini arayın

Seçtiğiniz bölüme bağlı olarak farklı IELTS koşulları olabilir.

Şu anda neler oluyor?

University of South Wales ile ilgili önemli bilgiler

Sıralamalar

Hotcourses Diversity Index (Bu nedir?)

ÇEŞİTLİLİK ENDEKSİ
Kaynak: HESA

Bu üniversitede 130 uluslararası milletten öğrenci eğitim görüyor

EVİNDE HİSSET ENDEKSİ
Kaynak: HESA

0.18% Türkiye’den gelen öğrenciler

Times Higher Education World University Rankings 2017-2018
Kaynak: THE

601

GENEL PUAN

21.5%

ÖĞRETİM

16.5%

ULUSLARARASI GÖRÜNÜM

61.1%

Yenilik ve Gelişim

32.3%

ARAŞTIRMA

9%

Referans

38.5%

Sayılarla öğrenci yaşamı

HARCAMALAR*
YAŞAM MASRAFLARI

£8,820

KAMPÜS KONAKLAMA

£6,720

YILDA ORTALAMA ÖĞRENİM ÜCRETİ*

LİSANS

£12,250

YÜKSEK LİSANS

£12,640

*Gösterilen fiyat örnek amaçlıdır, lütfen üniversite ile iletişime geçin

Öğrenci yorumları

Bu universite icin hic yorum yok. İlk yorumu sen yaz.

Hangi bölümleri okuyabileceğinizi görün University of South Wales

Bir bölüm ara

Bir eğitim seviyesi seç*
Bölüm seç*

En fazla aranan bölümler University of South Wales

1
Uygulamalı ve Kuramsal Bilimler
Uygulamalı ve Kuramsal Bilimler
2
Sağlık ve Tıp
Sağlık ve Tıp
3
Mühendislik
Mühendislik
4
İşletme ve Yönetim Çalışmaları
İşletme ve Yönetim Çalışmaları
5
Sosyal Calışmalar ve Medya
Sosyal Calışmalar ve Medya
6
Seyahat ve Turizm
Seyahat ve Turizm