Uluslararası Öğrenci Haberleri

Aday ve halihazırdaki uluslararası öğrenciler için en son haberler ve tavsiyeler. Eğitim yolculuğunuz hakkında sizi bilgilendirir.

Güncel Haberler

lupdribble SON GÜNCELLEMELER

 • 13 TEMMUZ 2021

  Eğitim sağlayıcısı Navitas tarafından yakın zamanda yapılan bir anket, öğrencilerin birden fazla eğitim hedefini düşünmeye ve mümkünse çalışmalarına online olarak başlamaya giderek daha fazla teşvik edildiğini göstermiştir. Bir yedekleme planına sahip olmak, özellikle pandeminin neden olduğu belirsizlik bağlamında çok önemli kabul ediliyor.

  YURTDIŞI EĞITIM YURTDIŞI ÜNIVERSITE YURT DIŞI EĞITIM
 • 12 EYLÜL 2021

  IDP Connect anketine katılan 4.000 uluslararası öğrencinin yarısından fazlası her iki dozda da Covid aşısı aldıklarını söylüyor. Yüzde 36'sı da mümkün olan en kısa sürede aşı olmaya istekli olduklarını ifade etti.

  COVID-19 QS ANKETI YURT DIŞI EĞITIM
 • 12 EYLÜL 2021

  Bir QS anketine katılanların yarısından fazlası, üniversitelerin öğrencilerin kampüse girmesine izin vermeden önce aşı pasaportu istemeleri gerektiğini düşünüyor. Bu ankete 3.853 aday ve mevcut uluslararası öğrenci katılmıştır.

  COVID-19 YURTDIŞI EĞITIM QS ANKETI
 • 12 EYLÜL 2021

  Dünyanın en iyi üniversitelerinden mezun olan öğrenciler, uluslararası mezunların iş teklifi olmadan Birleşik Krallık'a taşınmasına izin verebilecek yeni bir Birleşik Krallık "Yüksek Potansiyel" programına hak kazanabilirler.

  INGILTERE ÇALIŞMA VIZESI DÜNYANIN EN IYI ÜNIVERSITELERI BIRLEŞIK KRALLIK
 • 12 EYLÜL 2021

  Yeni Zelanda, ülke içinde devam eden Covid önlemleri nedeniyle uluslararası öğrencilerin yeniden girişini taahhüt etmiyor. Mevcut planlar, kısıtlamaların kaldırılması durumunda yıl boyunca geri dönen diğer öğrencilerle birlikte Nisan 2022'den itibaren 300 öğrencinin giriş yapmasını önermektedir.

  YENI ZELANDA'DA EĞITIM YENI ZELANDA ÜNIVERSITELERI YENI ZELANDA
 • 11 EYLÜL 2021

  Yeni Güney Galler ve Victoria'daki Avustralya süpermarketleri, karantina sırasında uluslararası öğrencileri iki haftada bir normal 40 saatten fazla çalışmak üzere istihdam edebilir. Bu, süpermarketlerin yüksek müşteri talebiyle başa çıkmasına yardımcı olmak içindir.

  AVUSTRALYA'DA EGITIM AVUSTRALYA AVUSTRALYADA ÇALIŞMAK