Amerika Birleşik Devletleri ile ilgili uluslararası öğrenci haberleri

Amerika Birleşik Devletleri ile ilgili en son haberler, potansiyel ve mevcut uluslararası öğrenciler için ipuçları ile eğitim yolculuğunuzda sizi bilgilendirir.

Güncel Haberler

SON GÜNCELLEMELER

 • 23 OCAK 2021

  İsteğe Bağlı Pratik Eğitim süreci, Covid-19'un etkisiyle gecikmelerle karşılaştı. Bu, kalış haklarını etkileyebileceğinden ve iş fırsatlarının kaybına yol açabileceğinden korkan bazı uluslararası öğrenciler arasında paniğe neden oluyor.

  COVID-19 AMERIKA ÖĞRENCI VIZESI AMERIKA VIZESI
 • 25 ARALIK 2020

  Bir TOEFL IBT ev sürümü, Covid-19 salgınının neden olduğu yüz yüze test kesintilerine çözüm olarak değerlendirme sağlayıcısı ETS tarafından tanıtıldı. Bu ürün artık değerlendirmelere evden erişmeyi tercih eden öğrenciler için kalıcı olarak mevcut olacak.

  TOEFL TOEFL SINAVI TOEFL IBT
 • 24 ARALIK 2020

  Şu anda, ABD'ye giren öğrencilerin eğitimlerinden sonra eve dönme niyetlerini kanıtlamaları gerekmektedir. Bununla birlikte, uluslararası eğitimciler birliği olan NAFSA, yabancı F1 vizesi sahiplerinin ABD'ye girerken mezun olduktan sonra kalmak gibi ikili niyetlerini ifade etmelerine izin vermek için kongre çağrısında bulunuyor.

  AMERIKA ÖĞRENCI VIZESI ABD AMERIKA'DA EĞITIM
 • 24 ARALIK 2020

  Uluslararası seyahatleri teşvik etmek için dijital sağlık pasaportları için denemeler şu anda devam etmektedir. Bu yeni sistem, bir yolcunun Covid durumunu gösterecek ve sonuçta varış yerlerine inerken karantina altına almak zorunda kalan insan sayısını azaltacaktır.

  COVID YURT DIŞI EĞITIM STUDY ABROAD
 • 16 ARALIK 2020

  ABD'de bir mahkeme kararı, mevcut hükümet idaresi tarafından kalifiye işçilere verilen H-1B vizelerinin sayısını sınırlandırmak için önerilen değişiklikleri veto etti. Hükümet, Ekim ayında şirketlerin yetenekli mezunları istihdam etme yeteneklerini sınırlandıracak daha katı bir yasa önermişti.

  AMERIKA'DA EĞITIM AMERIKA ÜNIVERSITELERI AMERIKA
 • 15 ARALIK 2020

  Birleşik Krallık, dünyada Covid-19 aşılarını uygulamaya başlayan ilk ülke oldu ve ilk doz 90 yaşındaki Margaret Keenan'a verildi. Aşıların ilk aşaması öncelikli gruplarda 400.000'den fazla kişiyi kapsayacak ve 2021 yılına kadar sürmesi bekleniyor.
   

  COVID-19 INGILTERE'DE EĞITIM INGILTERE