Temel bilgiler
Yurtdışında eğitim : Once you arrive

Öğrenciler İçin En İyi Online Eventbrite Etkinlikleri

Hotcourses Turkey Öğrenciler İçin En İyi Online Eventbrite Etkinlikleri

İnternetin sunduğu sonsuz kaynaklar gösteriyor ki, bilgiye erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Son yıllarda yeni beceriler öğrenmek, sertifikalar kazanmak, belli bir konuda ya da eğitim alınan bölümle ve sektörle ilgili en son haberleri almak ve eğlenmek için online event kavramı öğrenciler arasında oldukça yaygınlaştı. 

 

Günümüzde bu etkinliklere ulaşabileceğiniz en iyi platformlardan biri Eventbrite’tır. İlk olarak 2006  yılında hayata geçirilen Eventbrite, Amerika merkezli bir etkinlik yönetimi sitesidir. Koronavirüs ile birlikte, öğrenciler için özellikle online etkinlikliklerin sıkça paylaşıldığı site; yeni ve farklı bir şeyler öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak ve arkadaşlar edinmek, eğitim ve iş fırsatlarına göz atmak için ücretli ve ücretsiz mükemmel seçenekler sunar. 

 

IDP Online Events

 

Eventbrite online eğitim etkinlikleri arıyorsanız, IDP Education’ın hem yurt dışı eğitim hem de IELTS sınavı ile ilgili online event imkanları tam size göre. Üstelik ücretsiz! IDP Education, 50 yıldan uzun bir süredir, yurt dışı eğitim almak isteyen uluslararası öğrencilere aralarında Birleşik Krallık, Avustralya, İrlanda, Yeni Zelanda, Amerika ve Kanada’nın da olduğu 32 ülkede, 90’dan fazla ofisle hizmet veriyor. Aynı zamanda IDP, IELTS sınavını Türkiye ve dünyada yapma hakkına sahip 2 kurumdan biridir. Bu açıdan IDP online eğitim etkinlikleri, yurt dışı eğitim düşünen tüm öğrencilere yöneliktir ve çok çeşitli ücretsiz fırsatlar sunar. IDP’nin online eğitim buluşmaları için yazımızdan daha çok bilgi alabilirsiniz.

 

  • Online eğitim etkinlikleri: IDP Turkey, koronavirüs sürecinde evde eğitimlerine devam eden öğrencileri, dünyanın en iyi üniversiteleri ve okul yetkilileri ile buluşturuyor. Dünya çapında getirilen seyahat kısıtlamaları öğrencilerin yurt dışı programlarını, geçici bir süre ertelemesine ya da online eğitim seçeneklerine yönelmelerine neden olurken, IDP ile İngiltere’nin ya da Kanada’nın en iyi üniversiteleri hakkında sormak istedikleriniz için online event seçeneklerine göz atabilirsiniz. 
  • IELTS etkinlikleri: Yurt dışı eğitim ve kariyer için en önemli gerekliliklerden biri olan IELTS sınavı ile ilgili online etkinlik arıyorsanız, Eventbrite üzerinden önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan IDP etkinliklerine katılabilirsiniz. Etkinlikler, IDP IELTS uzmanları tarafından gerçekleştiriliyor ve testin tüm bölümlerini kapsıyor. Sınav öncesi en doğru ipuçlarını öğrenmek ve aklınıza takılan soruları sormak için etkinliklere kayıt olmayı unutmayın.

 

▶️▶️  Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve İrlanda’da eğitim almak isterseniz sitemizde yer alan formu doldurarak, uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

Link School of English in London - Online English Conversation Class

 

Link School of English in London, İngilizce konuşma pratiği yapmak isteyenlere faydalı online etkinlik fırsatları sunuyor. Üstelik ilk derse ücretsiz olarak katılabilir ve memnun kalırsanız devam edebilirsiniz. Sınıfları, İngilizce seviyenize göre seçebileceğiniz etkinlik tüm dünyadan katılımcılara açık. Eğer İngilizcenizi geliştirirken, yeni arkadaşlar edinmek ve yeni kültürleri deneyimlemek istiyorsanız, bu konuşma kulüplerine katılmak iyi bir deneyim olabilir. Bu linkten etkinlikleri inceleyebilirsiniz. 

 

▶️▶️ Üniversitelerden gelen güncellemeleri ve uluslararası eğitim hakkındaki en son haberleri kaçırmayın! Bültenlerimize abone olun

 

BodyBrain Yoga&Taichi Classes

 

Evde daha çok vakit geçirdiğimiz bu süreçte, fiziksel sağlığımızı korumak her zamankinden daha önemli. Peki, bunun için ne yapabiliriz? Eventbrite ile online yoga etkinlikleri sunan BodyBrain ile online grup sınıflarına 1 hafta ücretsiz katılabilirsiniz. Bu topluluklarda yer almanın en güzel yanı dünyanın farklı ülkelerinden insanlarla tanışarak, kendinize hem sosyal hem de profesyonel bir ağ kurabilme imkanı olacaktır. Etkinliğe bu linkten ulaşabilirsiniz. 

 

Le Mark School of Art Online Events

 

Dijital fotoğrafçılık, moda ya da takı tasarımı ile ilgileniyorsanız, Le Mark size harika ücretsiz online etkinlikler sunuyor. Üstelik alanında uzmanlardan alacağın eğitim, bilgini ve yaratıcılığını geliştirecek beceriler kazanmana imkan tanıyacak. Okulun eğitim etkinlikleri için bu linke göz atabilirsiniz. 

 

Ivy Bound Tutors SAT&ACT Practice Test

 

Amerika’da eğitim almayı düşünüyorsanız, ülkedeki çoğu üniversite, lisans eğitimine başvurmak isteyen uluslararası öğrencilerden SAT ya da ACT puanları ister. Bu sınavlardan birine hazırlanıyorsanız, Ivy Bound Tutors, online olarak kendinizi test etme imkanı sunuyor. Eğitim etkinlikleri ücretsizdir ve kendinize uygun bir tarih seçmenize olanak tanır. SAT ve ACT sınavları öncesi, sınavın nasıl işlediğini anlamak ve eksik olduğunuz kısımları görmek açısından bu etkinlik tam size göre. Ayrıntılara Eventbrite üzerinden ulaşabilirsiniz.

Careers Unlimited, Virtual Education Expo UK

 

2000 yılında kurulan Careers Unlimited, internet üzerinden kurs ve iş arama sitelerinden biridir. Kurum, 15 Eylül’de İngiltere’de gerçekleştirilecek olan eğitim fuarını, Eventbrite üzerinden tüm öğrencilere ücretsiz ve online olarak sunuyor. İngiltere’de üniversiteye başvurmayı düşünüyorsanız, kurumlar ve yetkilileri ile görüşme, web seminerlerini izleme imkanı sunan bu etkinliği kaçırmamanızı öneririz. Kayıt olmak için bu linke göz atabilirsiniz. 

 

Inspire Culture Online Events

 

Inspire Culture, kültür ve öğrenme hizmetleri sunan bir hayır kurumudur. Koronavirüs döneminde evde kalmak zorunda olan her yaştan insana, eğitici ve bilgilendirici online ücretsiz etkinlikler oluşturmaya başlayan kurum, yaz sezonunda da Eventbrite üzerinden online event seçenekleri sunuyor. Kukla yapımından yeni başlayanlar için resim kurslarına, yaratıcı yazarlıktan meditasyona kadar herkes için bir etkinlik mevcut. Bu linkten daha fazlasını görebilirsiniz. 

The Language Garage Free Online Events

 

Yabancı dil öğrenmenin en kolay yollarından biri de öğreneceğiniz dili, anadil olarak konuşan insanlarla etkileşim halinde olmaktır. Pandemi sürecinde yaşanan seyahat kısıtlamaları nedeniyle, dil öğrenmek için İngiltere, Amerika, Avustralya ya da Malta gibi ülkelere gidemeyen çok sayıda öğrenci online kanallara yönelmeye başladı. Eventbrite üzerinden ücretsiz online etkinlikler sunan bir diğer kurum ise The Language Garage’dır. Aralarında Fransızca, İspanyolca, Arapça gibi dillerin olduğu çok sayıda kurs için bu linkten kayıt olabilirsiniz. 

 

Popüler yazılarımıza göz atın;

Evdeyken karşılaşabileceğiniz zorluklar ve başa çıkma yöntemleri

Koronavirüs zamanı evdeyken geliştirebileceğiniz 8 beceri

Online eğitim veren ücretli ve ücretsiz siteler