Yeni Zelanda ile ilgili uluslararası öğrenci haberleri

Yeni Zelanda ile ilgili en son haberler, potansiyel ve mevcut uluslararası öğrenciler için ipuçları ile eğitim yolculuğunuzda sizi bilgilendirir.

Güncel Haberler

SON GÜNCELLEMELER

 • 25 ARALIK 2020

  Bir TOEFL IBT ev sürümü, Covid-19 salgınının neden olduğu yüz yüze test kesintilerine çözüm olarak değerlendirme sağlayıcısı ETS tarafından tanıtıldı. Bu ürün artık değerlendirmelere evden erişmeyi tercih eden öğrenciler için kalıcı olarak mevcut olacak.

  TOEFL TOEFL SINAVI TOEFL IBT
 • 24 ARALIK 2020

  Uluslararası seyahatleri teşvik etmek için dijital sağlık pasaportları için denemeler şu anda devam etmektedir. Bu yeni sistem, bir yolcunun Covid durumunu gösterecek ve sonuçta varış yerlerine inerken karantina altına almak zorunda kalan insan sayısını azaltacaktır.

  COVID YURT DIŞI EĞITIM STUDY ABROAD
 • 17 ARALIK 2020

  Yeni Zelanda'da uluslararası öğrenciler için yeni bir geçiş yolu girişimi başlatılacak. Education New Zelanda, Global New Zealand Pathways Initiative'i oluşturmak için ülkedeki kurumlarla ve Üniversite Konsorsiyumu ile güçlerini birleştirdi. Program, 30 ülkedeki öğrencilerin evde temel eğitimine başlamasına ve ardından Yeni Zelanda veya Birleşik Krallık'ta derece eğitimine ilerlemesine olanak tanıyacak.

  YENI ZELANDA'DA EĞITIM YENI ZELANDA
 • 08 ARALIK 2020

  IDP Connect'in araştırmasının üçüncü bölümü, Covid-19 sırasında uluslararası öğrencilere açık kalan ülkelere yönelik algıların olumlu olduğunu ortaya koyarken, yüz yüze öğretim için eğitimin gideceği yeri değiştirebilecek bir dürtü olduğunu ortaya koyuyor.

  YURTDIŞI DANIŞMANLIK IDP EDUCATION YURT DIŞI EĞITIM
 • 21 EKIM 2020

  Yeni Zelanda, Kasım ayının başından itibaren 250 yüksek lisans öğrencisinin ülkeye dönüşüne hazırlanıyor. Bu düzenleme, uluslararası öğrencilerin aşamalı olarak yeniden tanıtılmasının ve ülkede eğitiminin bir parçasıdır.

  YENI ZELANDA'DA EĞITIM YENI ZELANDA ÖĞRENCI VIZESI YENI ZELANDA
 • 10 EKIM 2020

  Avustralya hükümeti, Alt Sınıf 485 Geçici Mezun Vizesinde ayarlamalar yapmıştır. Bu düzenleme, vizeyi Avustralya dışında alabilmeyi içerir ve öğrencilerin 485 vizesine başvurmadan 6 ay önce öğrenci vizesine sahip olmaları gerekmez.

  AVUSTRALYA AVUSTRALYA ÖĞRENCI VIZESI AVUSTRALYA EGITIM